Apie mus

Dažniausiai kelionės lėktuvu būna iš anksto suplanuotos, gerai apgalvotos ir laukiamos. Ir visai nesvarbu, ar tai verslo, ar pažintinė, o gal poilsinė kelionė į tolimą ir nepažintą kraštą. Tačiau taip, kaip kruopščiai renkamės keliavimo kryptį, taip pat reiktų ir nepamiršti kitų su kelione susijusių smulkmenų. Viena jų, jei savo nuosavu automobiliu ketinate vykti į oro uostą, – parkavimas prie oro uosto.

„AirParking“ Kauno oro uosto stovėjimo aikštelė skirta tiems, kurie ieško patogaus, saugaus ir paprasto parkavimo šalia Kauno oro uosto.  „AirParking“ yra vos už 450 metrų nuo Kauno oro uosto.

Galite būti ramūs, mes garantuojame Jūsų automobilio saugumą – aikštelė yra filmuojama visą parą vaizdo stebėjimo kameromis, patekimą į teritoriją riboja kelio užtvaras su automatiniu automobilio numerių nuskaitymu, o visą teritoriją juosia aukšta metalinė tvora, todėl „Air parking“ Kauno oro uosto stovėjimo aikštelė yra puikus pasirinkimas keliautojams, kuriems rūpi jų automobilių saugumas.

Mes taip pat rūpinamės ir Jūsų patogumu – Kauno oro uosto stovėjimo aikštelė „Air Parking“ yra asfaltuota, joje veikia bevielis WiFi internetas bei nemokamas WC visiems klientams. Esant poreikiui – taip pat galime pasaugoti ir Jūsų bagažą.

Prieš skrydį mažiausiai norime sukti galvą ir leisti pinigus už automobilio stovėjimo vietą šalia Kauno oro uosto. Todėl siūlome Jums iš anksto vos keliais mygtukų paspaudimais rezervuoti savo automobiliui vietą ir nebesirūpinti jo saugumu visos kelionės metu – „AirParking“ Kauno oro uosto stovėjimo aikštelė juo pasirūpins už Jus.


Veikiame pagal individualią veiklą Nr.: 651026